Mistrzowie Szkolnego Koła LOK
Opublikowano 19 października 2022

Zdjęcie ilustracyjne wpisu: Mistrzowie Szkolnego Koła LOK

10.10.2022r. odbyły się Zawody Strzeleckie z KPN o Mistrza Szkolnego Koła LOK.

Zgodnie z Regulaminem Zawodów Strzeleckich z Karabinka Pneumatycznego o Mistrza Szkolnego Koła LOK w Borku Wlkp. w ramach projektu „Zatrzymaj się w boreckiej przystani i postrzelaj razem z nami 2022” w kategorii Przedszkole i kl. I SP  - zawodnicy oddawali po 5 strzałów, w tym 3 najlepsze oceniane, pozostali  zawodnicy  8 strzałów, w tym 5 najlepszych ocenianych, W przypadku remisu o miejscu w klasyfikacji końcowej decydowała liczba trafionych „dziesiątek”, a w przypadku ich braku, liczba kolejnych najwyższych trafień „9”, „8”, itd.

W kategorii przedszkole  i  kl. I szkoły podstawowej

Tytuł Mistrza  Szkolnego Koła LOK w Borku Wlkp. zdobył  Hubert Konarkowski  19/30 pkt.

I Wice Mistrzem Szkolnego Koła LOK w Borku Wlkp. został Nikodem Jędryczka  19/30 pkt.

II  Wice Mistrzem Szkolnego Koła LOK w Borku Wlkp. został  Bartosz Kordus 15/30 pkt.

W kategorii kl. II – V szkoły podstawowej

Tytuł Mistrza Szkolnego Koła LOK w Borku Wlkp. zdobył Tomasz  Konarkowski  37/50 pkt.

I Wice Mistrzem Szkolnego Koła LOK w Borku Wlkp. został   Filip Krystkowiak 28/50 pkt.

II  Wice Mistrzem Szkolnego Koła LOK w Borku Wlkp. – Piotr Hasiński 27/50 pkt.

W kategorii   kl.  VI –VIII szkoły podstawowej  i szkoły ponadpodstawowe

Tytuł Mistrza Szkolnego Koła LOK w Borku Wlkp. zdobyła  Katarzyna Konarkowska 26/50 pkt.

I Wice Mistrzem Szkolnego Koła LOK w Borku Wlkp. został   Kacper Mołczyński 18/50 pkt.

II  Wice Mistrzem Szkolnego Koła LOK w Borku Wlkp. została Wiktoria Gendera  17/50 pkt.