ŚWIĄTECZNE STRZELANIE O PIERNIKA
Opublikowano 15 grudnia 2022

Zdjęcie ilustracyjne wpisu: ŚWIĄTECZNE STRZELANIE O PIERNIKA

12 grudnia br. odbyło się ostatnie spotkanie na strzelnicy Szkolnego Koła LOK w Borku Wlkp. w ramach projektu „Zatrzymaj się w boreckiej przystani i postrzelaj razem z nami 2022”.

Każdy uczestnik mógł się wykazać w zawodach strzeleckich z KPN  i rzutach lotką.

Grupa przedszkole i kl.I SP  oddawała 5 strzałów, w tym 2 próbne 3 oceniane, w klasyfikacji liczyły się trzy najlepsze wyniki na tarczy.

Pozostałe grupy wiekowe oddawały po 7 strzałów, w tym 2 próbne 5 ocenianych, w klasyfikacji liczyło się pięć najlepszych wyników na tarczy.

ŚWIĄTECZNE STRZELANIE Z KARABINKA PNEUMATYCZNEGO  O PIERNIKA

W najmłodszej  grupie:  I miejsce zajął Nikodem Jędryczka z wynikiem  28/30 pkt.

W kl. II-IV SP:  najlepszy wynik 49/50 pkt. i I miejsce zajęła Oliwia Jędryczka, II miejsce po dogrywce Ryszard Gendera z wynikiem 46/50 pkt. i III miejsce Małgorzata Mołczyńska 46/50 pkt.

W kl. V –VIII SP i szkołach ponadpodstawowych: I miejsce z wynikiem 48/50 pkt. zdobyła Wiktoria Gendera, II miejsce zajął Kacper Mołczyński 43/50 pkt. , natomiast  III miejsce  43/50 pkt. wystrzelała Maria Gendera.

ŚWIĄTECZNE RZUTY LOTKĄ

W grupie młodszej  najlepiej rzucał Hubert Nowakowski  61 pkt. zdobywając  I miejsce, Nikodem Jędryczka  zajął  II m, Filip Krystkowiak – III m, Juskowiak Magdalena – IV m , Oliwia Jędryczka – V m.

W grupie od kl. VI SP z  wynikiem  39 pkt. Maria Gendera zajęła I miejsce, Dawid Wojtkowiak – II m, Piotr Juskowiak – III m , Wiktoria Gendera – IV m.

KONKURS PLASTYCZNY

Odbył się też Konkurs plastyczny na kartkę świąteczną  z życzeniami  pt. „Bombka świąteczna z motywem militarnym”.  Komisja wyłoniła zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych:

W kat. do klasy III SP

I miejsce – Oliwia Jędryczka,  II miejsce – Nikodem Jędryczka, III miejsce – Hubert Konarkowski

W kat. od klasy IV SP

I miejsce – Piotr Juskowiak, II miejsce – Kacper Mołczyński, III miejsce – Magdalena Juskowiak, wyróżnienie – Tomasz Konarkowski.

Zwycięzcom gratulujemy.Najlepsi zostali nagrodzeni statuetkami , nagrodami rzeczowymi  i dyplomami. Dofinansowano za środków Gminy Borek Wlkp. Zapraszamy do galerii zdjęć.