Przedsiębiorczość Natura Gościnność
ozdobnik graficzny - zdjęcie prezentujące Borek Wielkopolski

Wyniki „Wielkanocnych Zawodów Strzeleckich o Złotego Zajączka”
Opublikowano 27 kwietnia 2022

Zdjęcie ilustracyjne wpisu: Wyniki „Wielkanocnych Zawodów Strzeleckich o Złotego Zajączka”

7 kwietnia 2022r. w Strzelnicy Pneumatycznej przy ZSP w Borku Wlkp. odbyły się „Wielkanocne  Zawody  Strzeleckie z KPN o Złotego Zajączka”. Impreza sportowa skupiała dzieci i młodzież gminy Borek Wlkp. od przedszkolaków, aż do uczniów szkół średnich , ogółem 16 zawodników.

W klasyfikacji indywidualnej zawodnicy oddawali po 7 strzałów, w tym 5 ocenianych do tarczy 10-punktowej.

W grupie przedszkolnej -  I miejsce z wynikiem 16/50 pkt. zajął Bartosz Kordus, II miejsce z wynikiem 3/50 pkt. zajął Hubert Konarkowski.

W grupie II - zwycięzcą okazał się  Jakub Hasiński uzyskując 30/50 pkt. , II miejsce zajął Hubert Nowakowski, a III miejsce z wynikiem 24/50 pkt. Ryan Kordus.

W grupie III -  najlepszy to Tomasz Konarkowski 33/50 pkt.,  II miejsce z wynikiem 32/50 pkt. zajął Filip Krystkowiak,  III miejsce Ryszard Gendera 21/50pkt.

W grupie najstarszej – zwyciężyła Katarzyna Konarkowska zdobywając 33/50 pkt., II miejsce zajęła Wiktoria Gendera 23/50 pkt., natomiast na III miejscu Kacper Mołczyński  20/50 pkt.

Zawody przebiegły sprawnie i bezpiecznie. Zwycięzcy otrzymali czekoladowe zajączki, dyplomy, puchary, statuetki i nagrody rzeczowe w ramach projektu „Zatrzymaj się w boreckiej przystani i postrzelaj razem z nami 2022” oraz od prywatnych sponsorów.